PEARL

Перлина… Ви відчуваєте цю ніжність? Наче краплями розливається по шкірі: відчуваю м'якість, зволоження, відчуття якогось затишку від розкоші. Якщо це можливо, але навіть якщо ні — чому б не помріяти?

Перлина говорить до жінок. До їхньої ніжності, до почуттів, до їхньої сутності. Адже перли дарують саме за вдячність, що ви існуєте, що ви поряд та допомагаєте нам відчувати красу. Не лише зовнішності, радше красу що там, всередині, в вашому серці й душі.

Ця колекція для готелів, що підтримують класичний стиль коктейльної вечірки, зустрічі-благодійності — стиль елегантності.

Так, ми звертаємось до жінок за нашими почуттями, але колекція проговорює й до чоловіків: аромат косметики нейтральний та універсальний до обох полів.

Вгадаєте, скільки перлинок може бути в одній мушлі? Одна? – Ні, до ста. І чим більше їх, тим вони менше. А найбільша в світі була розміром з кавун, уявляєте? А якого кольору бувають перлини? Лише білого, пастельних кольорів? – Ні, будь-яких, навіть чорних. Але ми звернули увагу саме на прозорість, на свіжість та чистоту від сприймання цієї прикраси природи. Тому в асортименті цієї лінії нашого інтернет-магазину готельної косметики та аксесуарів ви знайдете лише прозорі кольори та відтінки моря.

Показано 1-30 з 32 товарів

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробник
Тип
Об`єм
Колір кришки
Ціна
Фільтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.