PEARL

Перлина… Ви відчуваєте цю ніжність? Наче краплями розливається по шкірі: відчуваю мякість, зволоження, відчуття якогось затишку від розкоші. Якщо це можливо, але навіть якщо ні — чому б не помріяти?

Перлина говорить до жінок. До їхньої ніжності, до почуттів, до їхньої сутності. Адже перли дарують саме за вдячність, що ви існуєте, що ви поряд та допомагаєте нам відчувати красу. Не лише зовнішності, радше красу що там, всередині, в вашому серці й душі.

Ця колекція для готелів, що підтримують класичний стиль коктейльної вечірки, зустрічі-благодійності — стиль елегантності.

Так, ми звертаємось до жінок за нашими почуттями, але колекція проговорює й до чоловіків: аромат косметики нейтральний та універсальний до обох полів.

Вгадаєте, скільки перлинок може бути в одній мушлі? Одна? – Ні, до ста. І чим більше їх, тим вони менше. А найбільша в світі була розміром з кавун, уявляєте? А якого кольору бувають перлини? Лише білого, пастельних кольорів? – Ні, будь-яких, навіть чорних. Але ми звернули увагу саме на прозорість, на свіжість та чистоту від сприймання цієї прикраси природи. Тому в асортименті цієї лінії нашого інтернет-магазину готельної косметики та аксесуарів ви знайдете лише прозорі кольори та відтінки моря.

Гель 2в1 Professional Green... Гель 2в1 Professional Green... 2
  • Новий
В наявності
Косметика

Гель 2в1 Professional Green Tea 5 л, для волосся та тіла

501,90 ₴
Показати 1-19 з 19 товарів

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробники
більше... меньше
Тип
більше... меньше
Об`єм
Колір кришки
Ціна
Фильтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.