Рушники в рулонах

Паперові рушники сьогодні стали невід'ємним атрибутом туалетних кімнат громадських закладів. Вони добре вбирають вологу, м'які, не збирають на себе пил і не розшаровуються. Купують їх в першу чергу для гігієни, щоб гості не використовували один рушник на всіх. 

Звертайте увагу на склад: на якісному товарі на етикетці вказана 100% вологоміцна целюлоза. Для виробництва економ-класу можуть використовувати вторинну сировину — вологоміцну макулатуру.

Виріб поділяють за формою й кількістю шарів:

- рулонні
- листові
- одно- або двошарові.

Також бувають у різних кольорах. Рулонні рушники найзручніші у використанні: легко відірвати необхідну кількість. Вони практичні на виробництві або в людяних місцях: офіси, спортзали, торгові центри. Можна придбати один товстий рулон на кімнату, з великою кількістю відривних листів. Використання буде економнішим за листовий вид, якщо у вас немає диспансера.

Рекомендуємо купити рулонні рушники в дім: ними зручно користуватися на кухні, а косметологи наполягають на їхньому застосуванні замість тканинного рушника для обличчя.

У нашому інтернет-магазині представлено декілька розмірів рулонних рушників. Поділяємо їх і на види, з незвичайних є промислові протиральні рушники, тканинні рулонні, а також серія еко.

Показано 1-15 з 15 товарів

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробник
Тип
Кількість листів в пачці/відривів в рулоні
Ціна
Фільтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.