Догляд за автомобілем

Усі автошампуні можна умовно розділити на дві категорії:

  1. для безконтактного миття — миючий засіб для авто наносять на лакофарбоване покриття піногенераторами й через декілька хвилин змивають потоком води;
  2. шампунь для миття машини вручну наносять губкою або спеціальної ганчіркою.

Безконтактне миття швидке: на нанесення шампуню та його боротьби з забрудненнями піде максимум 10 хвилин, після чого залишається змити його водою і протерти насухо вже чистий корпус автомобіля. Мінус цього способу — дороге обладнання, тому пропонуємо такі засоби для мийки машин купити власникам автомийок. Також попереджаємо, що шампунь для безконтактної мийки більш агресивний, і може негативно впливати на покриття кузова, особливо, якщо ви порушили час очікування дії піни на бруд. Радимо автомобілістам використовувати професійні мийки, де фахівці обслужать вашу машину якісною автохімією на професійному обладнанні.

Перевага ручного миття — доступність. Такий спосіб вимагає витрат лише на губку для миття. Якщо ви використовуєте професійний шампунь для автомобілів і м'яку ганчірку, ризик подряпати лакофарбове покриття мінімальний. Розвиваємо міфи: вручну ви досягнете того ж полірувального ефекту, як і при використанні спейобладнання.


Не нам вас вчити мити свою машину, тому наш інтернет-магазин лише пропонує купити шампунь, піну і віск для миття кузова автомобіля.

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробник
Тип
Об`єм
Ціна
Фільтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.