Догляд за скляними поверхнями

Догляд за скляними поверхнями — це чистота й дзеркальність вашого закладу. Це красиві фотографії відвідувачів і реклама вашого бренду в соц мережах. Хто б подумав, але дзеркала — це один з інсайтів маркетологів. Якщо дівчата бачать дзеркально чисте відображення себе в стильному інтер'єрі, вони обов'язково зроблять фотографію та виставлять її в Інстаграм.

Навіщо спец засоби для дзеркал:

  1. Відсутність розводів і потьоків — той момент, з яким борються в кожному будинку. Складно знайти побутову хімію, яка задовольнить на 100%, але ми зібрали для вас ефективні засоби, які заслуговують проби.
  2. Блиск і захист від пилу. Проблема номер два: лише через декілька годин після прибирання ви помітите пилюку на скляних поверхнях. На жаль, вони дійсно ніби притягують до себе все, що витає в повітрі й знищує ефект кришталевості. Антисептичні властивості засобів створюють бар'єр для осідання пилу й зберігають блиск виробу.

Професійна хімія скоротить час на прибирання й сповільнить процес нового забруднення. В асортименті інтернет-магазину представлені різні об’єми тари для вашої зручності: 0,75 л, 1 л та 10 л.

Показано 1-6 з 6 товарів

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробник
Тип
Об`єм
Ціна
Фільтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.