Увага! Перед переглядом сайту уважно прочитайте цю сторінку. Якщо ви не згодні з нашими умовами, не використовуйте сайт.

Сайт hotel-service.com.ua (далі "Сайт" або "Ми") дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, яка міститься у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Ми не відповідаємо за точність і повноту матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Ми в будь-який час без повідомлення можемо вносити зміни в матеріали і послуги, а також у продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг ми не зобов'язані оновлювати їх. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність, так само як і за всі дії під вашим логіном і паролем. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок і коментарі

Коли ви звертаєтесь до нас або залишаєте коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, аморальним, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовими, етнічними, статевими, релігійними, соціальними ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення може бути видалено без вашої на те згоди, а також безоплатно використовуватися на свій розсуд. Ми не несемо відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо декілька технологій для збору й зберігання інформації, коли ви відвідуєте наш сайт. Це може включати в себе запис одного або декількох "кукі" або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо "кукі" й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами. Наприклад рекламні постери, які з'являються на інших сайтах.

[Видалення особистих даних] Облікові записи на цьому сайті можна видалити за бажанням користувачів. За деталями звертайтеся до до менеджерів сайту sales@hotel-service.com.ua

Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.