Харчова промисловість

Професійні мийні засоби для харчової промисловості — це гарантія ефективної та безпечної санітарної обробки обладнання на вашому підприємстві.

Такі засоби для чищення застосовують на виробництвах молока, пива, безалкогольних напоїв, кондитерських і хлібобулочних виробів, м'ясної та рибної продукції, консервів, напівфабрикатів та ін. Також їх використовують в точках громадського харчування. Не важливо, миєте ви посуд руками або в посудомийній машині, великий потік людей вимагає працювати ретельно й швидко — ви не справитеся без хімії.

Санітарні норми для харчових підприємств вимагають використовувати дезінфікуючі засоби. В асортименті інтернет-магазину ви знайдете позиції, які ефективно видаляють складні забруднення й нейтралізують небезпечні бактерії. До їх складу входить гідрохлорид натрію або спирт, є на нейтральній основі. Ми пропонуємо купити засоби для ручного / машинного миття посуду, ополіскувачі для машин, кремообразні засоби для стійких забруднень, мийні для жирного посуду, для коптильних камер і видалення нальоту, дезінфікуючий і ін.

Показано 1-29 з 29 товарів

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробник
Тип
Об`єм
Ціна
Фільтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.