Серветки та губки

Жодне прибирання не обійдеться без серветок і губок. Елементарний, але настільки незамінний інвентар. Як і з усім обладнанням, серветки й губки тепер підходять під певні цілі та поверхні. Тому перед купівлею треба обдумати, для чого вам необхідні протиральні матеріали. Їх виготовляють спеціально для дзеркал і скла, меблів, сухого або вологого прибирання і т.д. Гарна губка для миття посуду полегшить цей процес, а якісні серветки дійсно вбирають вологу, не залишають ворс при прибиранні і розводи під час миття вікон.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити серветки з мікрофібри в чотирьох варіантах по системі кодування кольором. Британський інститут ухвалив стандарти, за якими весь інвентар маркують в певні кольори. Така система кодування підтримує гігієну та чистоту окремих зон, уникаючи перехресного забруднення. Як результат, різні поверхні будуть прибирати відповідними ганчірками з метою підтримки гігієни. Є чотири основних коди за кольором:

Червоний. Це протиральні матеріали для прибирання найбільш забруднених зон: санвузли, душові, роздягальні.

Синій. Середнє забруднення прохідних місць: офісні робочі місця, коридори, прохідні зони в торгових центрах і т.д.

Жовтий. Використовують для прибирання медичних установ: для дезінфекції поверхонь в лікарняних палатах, процедурних, приймальних кабінетах лікарів.

Зелений. Для харчової промисловості. Їм позначають інвентар для прибирання в продуктових магазинах, кухнях, місцях приготування та прийому їжі.

Радимо дотримуватися такої системи для правильного, якісного прибирання та простої зручності.

Показано 1-27 з 27 товарів

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробник
Тип
Ціна
Фільтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.