Диспенсери різні

Із асортименту категорії різних диспансерів нашого інтернет-магазину, ви зможете підібрати й купити диспенсери для рукавичок, бахіл і серветок.

Диспенсери для бахіл – це нове рішення для зручного зберігання й використання продукту. Апарат кріпиться до столу або стіни, може працювати без підключення до електричної мережі. У класичний пересувний диспенсер можна покласти й інші одноразові вироби. Прилад використовують в клініках, лабораторіях, косметичних центрах, спортзалах, школах і дитячих садах, об'єктах промисловості.

Диспенсер для одноразових рукавичок використовують скрізь, де необхідна санітарія і захист рук: на підприємствах з переробки харчових продуктів, в ресторанах, столових, медичних установах, супермаркетах і торгових центрах.
Як працює: дістаньте рукавичку з диспансеру, надягніть на руку й обробіть її дезинфікуючим засобом, який знаходиться в дозаторі для такого засобу. Диспансер кріпиться до стіни за допомогою спеціальних дюбелів. Ви зможете дістати рукавички однією рукою і не притримувати коробку, що підвищує рівень санітарії. Підходить майже до всіх упаковок одноразових рукавичок.

Диспенсер для косметичних серветок розміщує серветки стаціонарно для зручного й дозованого використання. Захищає від перенесення мікробів через багаторазове доторкання до рулону папіру. Тримач з контрольованою подачею дозволить заощадити, дотримуватися гігієни й усуне безлад у ванній кімнаті. Оснащений замком, який оберігає від випадкового розкриття корпусу й кражі.

Показано 1-30 з 59 товарів

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробник
Тип
Наявність замку
Кількість листів в пачці/відривів в рулоні
Ціна
Фільтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.