Пеленальні столики

Пеленальний столик — це спеціальний стіл з місцем для повноцінного догляду за немовлям. Прилад вкрай необхідний в громадських вбиральнях. Жінки не зможуть переодягати і використовувати косметичні засоби по догляду за шкірою немовляти на руках або в колясці. Для цього необхідна рівна поверхня і простір. Ми говоримо про гігієну і зручність ваших гостей, чистоту і комфортні умови у вбиральнях. Молодим мамам не варто міняти підгузки там, де знайдеться хоч якесь місце: на кріслі або навіть раковині. Вони запам'ятають цей досвід назавжди й будуть обходити ваш закладу стороною, а інші жінки зроблять свої висновки зі спостереження такого перевдягання.

Ми радимо розмістити пеленальні столики в усіх вбиральнях. Але якщо не виходить в кожній, додайте креативу і зробіть таблички-вказівки по закладу, де можна знайти спеціально обладнані кімнати.

Найбільш поширена модель — підвісний пеленальний столик. Він кріпиться до стіни, а поверхня для сповивання відкидається під час використання. Матеріали, з яких виготовлені столики, призначені для вологих приміщень. Оснащені протимікробними матеріалами, які знищують запах, і захисними ременями для безпеки немовляти.

Підвісні пеленальні столики підійдуть для ванних кімнат готелів, ресторанів, аеропортів та інших громадських санвузлів.

У нашому інтернет-магазині є кілька моделей столиків, стандартні і з додатковими функціями: наприклад, з вбудованими ємностями для одноразових пелюшок.

Показано 1-7 з 7 товарів

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробник
Тип
Спосіб установки
Ціна
Фільтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.