Бахіли та апарати для їх надягання

Бахіли — це спеціальні одноразові вироби, які надягають на ногу поверх взуття, щоб захистити навколишнє середовище й приміщення від бруду, пилу, вологи, бактерій і мікробів. Так, саме по причині останнього пункту, ми використовуємо бахіли в клініках. Не всі знають, але з вуличним брудом ми можемо принести зараження, особливо загрозливу у вразливій середі.

Бахіли виготовляють з поліетилену та спанбонду. Матеріали відрізняються не тільки ціною, але й функціональністю: поліетиленові не пропускають воду, а спанбонд не ковзає, і при цьому, не тримає воду. Більш того, поліетиленові бахіли призначені для апарату автоматичного надягання; аксесуар з спанбонду підходить тільки для надягання вручну.

Апарати для надягання бахіл — це пристрій для зручності клієнтів і працівників. Рекомендуємо до придбання, щоб ваші гості не торкалися до брудного взуття й не переносили ті ж мікроби на руках; щоб не відчували дискомфорт. Апарати також діляться на дві категорії: механічні та автоматичні. Відмінність механічного тільки в тому, що він спрацьовує при натисканні ногою на внутрішній майданчик.

У нашому інтернет-магазині Hotel Service Group ви зможете купити бахіли й апарати для надягання бахіл обох видів кожної категорії.

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробник
Тип
Ціна
Фільтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.