Протиральні матеріали

Незалежно від сфери діяльності, в будь-якому виробництві є необхідність стежити за чистотою поверхонь. І це ж питання стосується офісних підприємств, автомобільних мийок, ресторанів і т. Д. Для цих цілей використовуються різні мийні засоби, спеціальні протиральні матеріали та інші пристосування для прибирання.

Наша компанія реалізує протиральні матеріали наступних видів:

Паперові матеріали. Виготовляються з одно-, дво- або тришарової первинної целюлози для професійного використання або переробленої сировини для чорної роботи. Продукція відрізняється високою якістю, тому шари не розпадаються навіть при сильному намоканні, а якісний матеріал можна віджати від води і повторно протерти поверхні. Просочувальний матеріал призначений для швидкого і ефективного вбирання великої кількості будь-яких рідин, будь то вода або масла. Тому виробником передбачено, щоб паперові серветки не розривалися і не залишали волокнистих забруднень. Вироби можливо використовувати із застосуванням різних засобів для чищення. Паперовий протиральний матеріал виготовляється за допомогою технології сушіння повітрям, яка дозволяє підвищити поглинання рідин матеріалом до 8 раз своєї ваги.

Нетканий Протиральний матеріал. Виготовляється з суміші целюлозних і синтетичних волокон, при цьому зовні нагадує безворсову тканину. При використанні не залишає ніяких слідів. Рекомендується для протирання як різноманітних делікатних поверхонь від забруднень будь-якого типу, так і гострих і гарячих вузлів і агрегатів. Більшість представленої продукції може використовуватися в друкарні і оптиці, що вимагають стерильності, також в різних виробництвах.

Показано 1-6 з 6 товарів

Фільтрувати по

Країна виробник
Виробник
Тип
Кількість листів в пачці/відривів в рулоні
Ціна
Фільтр
Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.