Засіб дезінфікуючий для шкіри рук...

Засіб дезінфікуючий для шкіри рук DEZOQUATUM 10 500мл

DQ010500T
  • Країна виробник: Україна
  • Упаковка: Каністри 0,5л у пляшці з помпою
в наявності
95,00 ₴

Доставка "Новою Поштою" здійснюється за тарифами перевізника.

Просимо звернути увагу, що тапочки та паперові вироби доставляються лише за рахунок Покупця.

 

Засiб для дезiнфекції  з розпилювачем для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь (столи, стільці, ручки дверей, поручні, змішувачі води, диспенсери, кришки унітазів). Засіб ефективний проти грампозитивних і грамнегативних бактерій, виявляє противірусну дію до вірусу поліомієліту та, відповідно, до менш стійких вірусів, зокрема - грипу, вірусу імунодефіциту людини, кору, епідемічного паротиту, вірусних гепатитів А, В, С, D, норо-, аденовірусів, ротавірусних гастроентеритів, ECHO, Коксакі, коронавірусів людини, в тому числі SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, та інших вірусів.

Застосування: готовий до застосування засіб, який використовують нерозведеним. На сухі руки нанести 3 мл засобу та втирати протягом 15 секунд. На невеликі поверхні наносять за допомогою розпилювача та серветки. Більш детальну інформацію дивись в методичних рекомендаціях або відскануй QR-код.

Застереження: для зовнішнього застосування. Не допускати контакту зі слизовими оболонками! У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води і за потреби звернутись до лікаря. При випадковому проковтуванні потерпілому рекомендується прополоскати ротову порожнину водою і випити велику кількість води. Не викликати блювоту! За потреби звернутись до лікаря. Засіб є пожежонебезпечним, забороняється виконувати роботи із дезінфекції у приміщеннях за наявності джерел відкритого вогню та тепла. При випадковому розливанні великої кількості засобу забезпечують інтенсивне провітрювання приміщення. Розлитий засіб збирають піском або іншим негорючим матеріалом, що добре поглинає рідину. Очищену поверхню промивають водою.

Склад: 72-77% спирт ізопропіловий, вода підготовлена, гліцерин, 0,15% алкілдиметилбензиламоній хлорид.

Умови зберігання: в чистих, сухих, закритих складських приміщеннях, за відсутності прямого потрапляння сонячних променів, у щільно закритій оригінальній тарі на відстані не ближче ніж 1 м від нагрівальних приладів, за температури від +5°С до +25°С.

Країна виробник
Україна
Об`єм
500 мл
Склад
72-77% спирт ізопропіловий, вода підготовлена, гліцерин, 0,15% алкілдиметилбензиламоній хлорид
DQ010500T
No reviews

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

Товар доданий в список бажань
Товар доданий для порівняння.